ČTsport

ČTsport
čtvrtek 15. listopadu 2018 Leopold

Kapitánem proti Maltě bude asi Hübschman

Velikost textu:

Jablonec nad Nisou - Trenér české fotbalové reprezentace František Straka už hráčům oznámil jméno kapitána pro páteční přípravné utkání proti Maltě. Podle všeho se jím stal defenzivní záložník Šachtaru Doněck Tomáš Hübschman. Jeho zástupcem pak bude slávistický stoper Erich Brabec. Týmové vedení však informaci ještě nepotvrdilo. Svěřenci trenéra Straky měli dnes před obědem krátkou procházku v jabloneckém areálu v Břízkách, kde se chystají na zápas s Maltou. Hráči absolvovali lehčí strečink.

Tomáš Hübschman
Tomáš Hübschman
Otevřít galerii
 • Tomáš Hübschman autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/10/904/90394.jpg?1244041541
 • Trénink fotbalové reprezentace zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/10/903/90248.jpg?1243966749

Vybraní hráči na dnešním setkání s novináři připustili, že už svého kapitána znají. "Trenér nám to dnes řekl, jen nevím, jestli to můžu prozradit," nechtěl být konkrétní útočník David Lafata. Podobně mluvil i sparťanský bek Roman Hubník. "Trenér nám to už oznámil, nevím, zda to můžu říct," uvedl. "Hübschman, Brabec, tihle dva," reagoval na dotaz, zda se jedná o někoho ze zkušenějších hráčů, jak už v minulých dnech naznačoval kouč Straka.

S týmem už vyrazili na trénink i oba marodi: obránce Michal Kadlec z Leverkusenu, kterého trápí zhmožděný sval, a útočník Lukáš Magera s lehce vyvrtnutým kotníkem z úterního tréninku.

O jejich zdravotním stavu bude jasněji po prohlídce od lékařů až vpodvečer, kdy čeká reprezentanty druhý trénink na jablonecké půdě. Na řadu nejspíš přijdou také individuální pohovory trenéra s jednotlivými hráči. "Už naznačoval, že by si s některými z nás chtěl promluvit," prozradil Hubník.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.