ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Trenér Koubek převezme fotbalisty Baníku Ostrava

Velikost textu:
aktualizováno 31. 5. 2009 19:10

Most - Fotbalisty Baníku Ostrava povede v příští sezoně současný kouč druholigové Čáslavi Miroslav Koubek. Zkušený kouč potvrdil, že od již jistého postupujícího do první ligy po sezoně odchází a v nejbližších dnech podepíše smlouvu s Baníkem. "Jsem domluvený na podmínkách smlouvy, je připravená k podpisu. Teď už to musí zveřejnit klub," řekl Koubek po vítězném utkání v Mostě, kterým si Zenit zajistil postup do první ligy.

Miroslav Koubek
Miroslav Koubek
Otevřít galerii
 • Miroslav Koubek autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • FC Baník Ostrava autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40533.jpg?1221146123

Nakonec se přece jen rozhodl opustit rozdělanou práci v Čáslavi. "Ale mám velmi smíšené pocity," dodal trenér, zatímco jeho hlas skrz několik zdí rušil vítězný ryk čáslavských hráčů.

Informace o jeho příchodu do Ostravy stále více prosakovaly už v minulých dnech, v sobotu ji dokonce nepřímo potvrdil i generální manažer Baníku Verner Lička. "Celé to zdržování bylo kvůli tomu, že jsme se chtěli soustředit na postup a já se také nechtěl rozptylovat jinými starostmi," vysvětlil Koubek, který už společně s Ličkou v uplynulých týdnech připravoval plány Baníku na příští sezonu.

Nástupce provizorního kouče Ličky se práce s novým mužstvem chopí 17. června, kdy Baník zahájí přípravu. Do té doby si určí i svého asistenta, protože jeho čáslavský spolupracovník Stanislav Hejkal nabídku nepřijal. "Pokud jde o výběr na post asistenta, není pan Koubek nijak limitovaný a je to na něm," uvedl manažer ostravského klubu pro vnější komunikaci Igor Bruzl.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.