ČTsport

ČTsport
pátek 19. října 2018 Michaela

Kadlec s Leverkusenem Německý pohár nevyhrál

Velikost textu:

Berlín - Fotbalisté Werderu Brémy uzavřeli vydařenou pohárovou sezonu triumfem v Německém poháru. V dnešním berlínském finále porazili 1:0 Leverkusen, v jehož sestavě odehrál celý zápas český obránce Michal Kadlec a podle agentury SID patřil k nejlepším hráčům poražených. Pro Brémy to bylo šesté pohárové vítězství v historii.

Fotbalisté Brém vyhráli Německý pohár
Fotbalisté Brém vyhráli Německý pohár
Otevřít galerii
 • Fotbalisté Brém vyhráli Německý pohár autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Utkání Brémy - Leverkusen autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Werder navázal na úspěch v Poháru UEFA, kde došel až do finále, ve kterém podlehl 1:2 Šachtaru Doněck. Navíc napravil dojem z ligy, kde skončil až na desáté příčce. Účast v pohárové Evropě vybojovaly Brémy až nyní. Pohárové vítězství je posune přímo do hlavní soutěže Evropské ligy.

Triumfem v poháru se s klubem Werder Brémy rozloučil brazilský záložník Diego, který po sezoně přestupuje do Juventusu Turín. I tentokrát hrál klíčovou roli, když připravil jediný gól utkání pro Özila poté, co přešel přes tři protihráče.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.