ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Téma reprezentace je pro kouče Jarolíma zatím tabu

Velikost textu:

Praha - Trenér Karel Jarolím se nechce v současné době vyjadřovat na téma možného přechodu k reprezentačnímu výběru, třebaže ho média i bookmakeři jmenují mezi nejvážnějšími kandidáty na uvolněný post. Kouč fotbalistů pražské Slavie má prý nyní v hlavě jen pondělní derby se Spartou. "Na reprezentaci se mě zeptejte až po sezoně," uvedl trenér vedoucího celku prvoligové tabulky.

Karel Jarolím
Karel Jarolím
Otevřít galerii
 • Karel Jarolím autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Trénink české fotbalové reprezentace autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Jarolím nezažívá takový zájem poprvé, do podobné situace se dostal i loni v létě. Tehdy byl osloven poté, co Karel Brückner oznámil, že po mistrovství Evropy u národního týmu skončí. "To bylo pro mě velkým poučením. Z toho důvodu nyní říkám: No comment," konstatoval Jarolím.


Veškeré zvěsti ohledně možnosti převzít reprezentaci po Petru Radovi považuje za spekulace. "Není co řešit. Rozhodně si nepřipouštím, že bych Slavii vedl proti Spartě naposledy. Doufám, že derby zápasů zažiju ještě dost a dost," řekl trenér, který v dubnu 2007 prodloužil se Slavií smlouvu na další tři roky s následnou roční opcí. 

Zatímco před necelým rokem vedení Slavie nechtělo o uvolnění kouče ani slyšet, nyní již není postoj pražského klubu tak rezolutní. Tento týden ředitel Petr Doležal připustil, že pokud se nenajde jiné vhodné řešení, je Slavia připravena národnímu týmu pomoci.
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.