ČTsport

ČTsport
středa 24. října 2018 Nina

Ostravští fotbalisté zaplatí fanouškům zápas s Plzní

Velikost textu:

Ostrava - Ostravské fotbalisty nemine po nevydařeném startu jarní části finanční postih. Hráči se v příštím domácím utkání v sobotu 4. dubna proti Plzni složí divákům na vstupné. Vedení Baníku tím zareagovalo na bídný výkon mužstva v posledním ligovém kole v Příbrami a špatný výsledkový vstup do jarní části vůbec.

Ostravští fanoušci
Ostravští fanoušci
Otevřít galerii
 • Ostravští fanoušci autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/195/19470.jpg?1209404480
 • FC Baník Ostrava autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40533.jpg?1221146123

Třetí celek podzimu z úvodních pěti jarních kol jen jednou zvítězil. Vedle vítězství nad Teplicemi už doma jen bez gólů remizoval s předposledním Žižkovem a všechna tři utkání venku prohrál. 

Vedení klubu však dopálil především mizerný výkon, kterým mužstvo ztratilo zápas v Příbrami, a jako vstřícné gesto fanouškům nabízí na další ligový duel volný vstup. 

"Vedení chce dát jasný signál, že přístup musí být u hráčů Baníku příkladný. Rozhodlo, že zatím nepřikročí ke klasickým pokutám, zato hráči zaplatí za fanoušky vstupné. O podrobnostech rozhodnutí i případných dalších krocích bude vedení klubu informovat v závěru tohoto týdne," informoval manažer pro komunikaci a vnější vztahy klubu Igor Bruzl. 

Brány stadionu na Bazalech tak o příštím víkendu budou divákům otevřeny zdarma. O částku se pak podělí hráčský tým.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.