ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Víkendový duel Příbram – Teplice byl kvůli terénu odložen

Velikost textu:

Příbram - Sobotní zápas 18. kola fotbalové Gambrinus ligy mezi celky Příbrami a Teplic byl po dnešní inspekci odložen kvůli nezpůsobilému terénu. Hrací plocha na domácím stadionu Na Litavce je značně podmáčená a komise v čele s rozhodčím Michalem Petrákem již jedná o náhradním termínu. Tím by se mohl v době reprezentační přestávky stát 29. březen. Informace se objevily na internetových stránkách obou klubů.

Gambrinus liga
Gambrinus liga

Zápas se měl v řádném termínu odehrát v sobotu od 15 hodin. "Hřiště však bylo úplně pod vodou, zítra by hrát nešlo," uvedl šéf ligy Ivo Lubas. "O termínu se rozhodne v příštím týdnu," dodal.

Lubas dnes také podnikl inspekci žižkovského stadionu, kde se má v neděli hrát zápas FK Bohemians s vedoucí Slavií. Hosté kvůli obavám o kvalitu terénu usilovali o přeložení utkání na Strahov. "Terén je v rámci možností regulérní," uvedl Lubas.

Podle šéfa ligy by se měla uskutečnit také utkání Ostravy s Žižkovem a Zlína proti Kladnu, jejichž konání počasí ohrožovalo. "Zatím mám dobré zprávy, pokud se nestane nic nečekaného, terén by měl být vyhovující," prohlásil.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.