ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Sparta na poslední chvíli získala slovenského útočníka Piroska

Velikost textu:
aktualizováno 16. 2. 2009 22:36

Praha - Fotbalová Sparta Praha na poslední chvíli získala posilu do útoku, jak plánoval její trenér Jozef Chovanec. Pár desítek minut před koncem přestupního termínu dojednali funkcionáři přestup slovenského fotbalisty Juraje Pirosky, jenž podepíše na Letné tříletý kontrakt.

Juraj Piroska
Juraj Piroska
Otevřít galerii
 • Juraj Piroska zdroj: Postimage.org https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • AC Sparta Praha autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/313/31282.jpg?1349432062

Piroska podepíše podle personálního ředitele Jakuba Otavy na Letné čtyřletý kontrakt. "Jednali jsme o tom dnes celý den, definitivní dohoda se zrodila až večer," uvedl Otava. 

Fotbalista, který za dva týdny oslaví dvaadvacáté narozeniny, působil naposledy v Artmedii Petržalka, ale nějaký čas působil také v německém Freiburgu a Slovanu Bratislava. 

Do Sparty přichází slovenský talent těsně před startem jarní soutěže, o to těžší bude jeho možnost prosadit se do základní sestavy. Jeho angažování ale potvrdilo trend, kterým se zimní přestupní období na Spartě vyznačuje - všechny posily jsou totiž ve věku 22 až 23 let. Na Letnou postupně přišli Manuel Pamič, Sergio Peter, Roman Hubník, Juraj Kucka a Tomáš Huber.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.