ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

O Beckhamovi musí být jasno do pátku, rozhodl šéf MLS

Velikost textu:

Los Angeles - Vedení AC Milán se musí nejpozději do pátku dohodnout s Los Angeles Galaxy, zda od něj natrvalo získá anglického fotbalistu Davida Beckhama. Ultimátum stanovil oběma klubům šéf zámořské soutěže MLS Don Garber, který musí případný přestup schválit.

David Beckham
David Beckham
Otevřít galerii
 • David Beckham autor: ANGEL MARTINEZ, zdroj: ČTK-AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/1/9/897.jpg?1199804320
 • David Beckham zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Neexistuje žádný důvod, proč by se to mělo táhnout. Buď to chtějí, nebo ne," řekl Garber. "Do pátku musí být jasno, abychom mohli doladit naše plány na novou sezonu," uvedl komisionář MLS s tím, že v pozdějším termínu už by bylo komplikované přestup vyřídit. 

Beckham je v Miláně od začátku kalendářního roku na hostování, které skončí 8. března. Původně přišel na San Siro s cílem udržet se v kondici pro potřeby anglické reprezentace, za kterou nastoupil ve středečním utkání ve Španělsku ke 108. utkání, čímž vyrovnal rekord Bobbyho Moora mezi hráči v poli. V dresu AC se však Beckhamovi nadmíru daří a rád by ve slavném klubu zůstal. 

Milánské vedení už předložilo Los Angeles nabídku, ale nepochodilo. Podle neoficiálních zpráv nabízel AC za Beckhama, jenž má v LA smlouvu do léta 2012, odstupné 15 milionů eur (asi 420 milionů korun).

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.