ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Kapitán Terry: Fotbalisté Chelsea šli proti Scolarimu

Velikost textu:

Londýn - Kapitán Chelsea John Terry přiznal, že za odchod trenéra Luize Felipeho Scolariho můžou neshody s hráči. Podle anglického reprezentanta odvolaný brazilský kouč, kterého nejspíš nahradí Guus Hiddink, nevadil jen dvěma až třem fotbalistům londýnského klubu.

John Terry
John Terry
Otevřít galerii
 • John Terry zdroj: chelseafc.com https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Luiz Felipe Scolari autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/3/267/26612.jpg?1213280565

"Scolari je sympaťák. Já jsem byl vždycky na jeho straně, to stejné však můžou říct už jen dva až tři další spoluhráči," citoval Terryho deník The Times. 

Kapitán Chelsea nechtěl nikoho jmenovat, ale britská média informovala o tom, že Scolariho odvolání si u majitele klubu Romana Abramoviče vynutila trojice Didier Drogba, Michael Ballack a český brankář Petr Čech. "Asi by se někdo měl nad některými z nás zamyslet. Hráli jsme špatně a odnesl to trenér. Myslím, že by měli nést odpovědnost všichni. Měly by se změnit pravomoci v klubu," řekl Terry. 

Osmadvacetiletý obránce přiznal, že ani jeho výkony nebyly ideální. "Hrál jsem dobře tak prvních deset zápasů v sezoně, pak už to nebylo ono. Umím přiznat chybu a musím zapracovat nejen na hře, ale také na fyzičce," dodal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.