ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Slavia představila nové posily – Trappa a Dense

Velikost textu:

Praha – Pražský fotbalový tým Slavie dnes představil dvě své nové posily. V Edenu budou nadále hrát defenzivní záložník Petr Trapp, který přišel z Plzně, a brazilský obránce James Dens Maia da Silva. Oba podepsali čtyřletou smlouvu. Za Trappův přestup údajně zaplatil vedoucí tým české 1. ligy 15 milionů korun, nejvyšší částku v zimní přestupové sezoně.

Petr Trapp
Petr Trapp
Otevřít galerii
 • Petr Trapp autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • James Dens Maia da Silva autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Oba s vedoucím celkem ligové soutěže podepsali čtyřletý kontrakt, přičemž v Trappově případě činilo odstupné údajně 15 milionů korun. To by z přestupu činilo zřejmě nejdražší transakci v zimní přestávce v rámci české ligy.

Dens má s nejvyšší ligovou soutěží zkušenosti z domovské Brazílie, kde ji hrál v týmech Coritiba a naposledy Juventude. Odchovanec klubu Paraná byl také členem reprezentace do 17 let. "Jsem rád, že jsem dostal příležitost hrát v Evropě. Byl to můj sen a chtěl bych se ukázat," uvedl Dens. Pochvaloval si i délku kontraktu. "Smlouvu mám dlouhou a věřím, že budu mít dost času ukázat, co ve mně je," dodal obránce se sklony k ofenzivní hře.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.