ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana

Slavii nejspíš posílí záložník Trapp z Plzně

Velikost textu:

Praha - Další posilou fotbalistů Slavie Praha se s největší pravděpodobností stane třiadvacetiletý defenzivní záložník Petr Trapp z Viktorie Plzeň. V mistrovském celku by měl nahradit Mickaela Tavarese, který přestoupil do bundesligového Hamburku.

Fotbalista Petr Trapp
Fotbalista Petr Trapp
Otevřít galerii
 • Fotbalista Petr Trapp zdroj: fcviktoria.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/7/664/66365.jpg?1233773716
 • Logo Slavie Praha autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/133/13280.jpg?1205775130

Podle mínění expertů by šlo o největší transfer v rámci první ligy v zimním přestupním termínu. Definitivně by přestup měl být uzavřen po návratu vedení Slavie z Dubaje, kde Pražané absolvují herní soustředění. 

O Trappa měla zájem i Mladá Boleslav. "Víme i o zájmu ze zahraničí, ale vzhledem k věku hráče jsme preferovali nabídku z nejlepšího českého klubu, která výrazně převýšila nabídku Boleslavi," řekl právní zástupce agentury Chovanec Sport Julius Kramarič.

Trapp: Taková nabídka se nedá odmítnout

Přestup do Slavie je prý pro Trappa nejlepší volbou. "Hrát v nejlepším českém klubu, bojovat o titul a Ligu mistrů, to je sen každého hráče. Navíc mě láká i práce pod koučem Jarolímem. Je to nabídka, která se prakticky nedá odmítnout," uvedl Trapp. 

Trapp je odchovancem Chmelu Blšany, do Plzně jej přivedl trenér Michal Bílek v roce 2006. V nejvyšší soutěži zatím odehrál za Viktorii 75 zápasů a vstřelil čtyři branky.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.