ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Ivan Hašek zřejmě bude kandidovat na předsedu ČMFS

Velikost textu:

Průhonice (u Prahy) - Fotbalový internacionál a nynější trenér Ivan Hašek údajně hodlá kandidovat na předsedu ČMFS. Tvrdí to Ladislav Čičmanec, šéf Okresního fotbalového svazu v Jablonci nad Nisou. Regionální funkcionář vystoupil dnes na jednání fotbalových činovníků v Průhonicích s prohlášením, že mu tuto informaci Hašek potvrdil v úterním telefonickém rozhovoru.

Ivan Hašek
Ivan Hašek
Otevřít galerii
 • Ivan Hašek autor: Krumphanzl Michal https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Českomoravský fotbalový svaz autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/7/649/64811.jpg?1233562270

Čičmanec byl jedním z prvních funkcionářů, který se snažil v minulém roce přimět Haška ke kandidatuře při osobním jednání v Dubaji, kde Hašek nyní trénuje. Tam ho tehdy provázel člen výkonného výboru Dalibor Kučera.

Čičmanec přinesl na jednání vzkaz, že Hašek nabídku přijme, pokud bude mít podporu regionů. "Měli bychom se dnes shodnout, že máme jediného kandidáta, a tím je doktor Hašek. Vzkazuje vám všem, že nabídku přijme, pokud podporu regionu ucítí," řekl Čičmanec a prozradil, že již s novým kandidátem konzultuje detailní volební program.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.