Slavia byla blízko cennému poháru, CEE Cup ale po otočce ovládlo Palmeiras

Vládci CEE Cupu jsou potřetí v řadě talentovaní Brazilci. Prestižní turnaj fotbalistů do 19 let vyhrálo Palmeiras. Ve finálovém duelu v Ďolíčku Slavia s favorizovaným celkem prohrála 1:2, přestože Pražané vedli po trefě Daniela Touly. Za vítěze ale utkání otočili z penalty Mendes Craveiro a Gomes de Araújo.

Sestřih finále CEE Cupu Slavia – Palmeiras

Slavia už v prvním poločase přestála některé šance soupeře, ale držela krok a přišla odměna ve druhé půli. Toula si efektně zpracoval míč a zakončil. Jenže o vedení Pražané přišli po ruce Matěje Žitného v šestnátce a Mendes Craveiro se nemýlil. Hned o pět minut později přišel rozhodující úder po průnikové přihrávce a zakončení Gomese de Araúja.

Třetí místo na CEE Cupu vybojovalo Dynamo Kyjev na úkor Sparty. Po remíze 1:1 rozhodly až pokutové kopy, které zvládli Ukrajinci v poměru 4:3.