ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Rosický již začal individuálně trénovat na hřišti

Velikost textu:

Londýn - Zlepšení zdravotního stavu již umožňuje kapitánovi české fotbalové reprezentace Tomáši Rosickému trénovat na hřišti. Záložník Arsenalu, který kvůli zranění podkolenní šlachy již rok nehraje, na svém webu uvedl, že se po hřišti při trénincích pohybuje od minulého týdne. Zatím se připravuje individuálně a snaží se nabrat fyzickou kondici.

Tomáš Rosický
Tomáš Rosický
Otevřít galerii
 • Tomáš Rosický autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/113/11209.jpg?1204658876
 • Tomáš Rosický autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Je to další pozitivní posun v jeho situaci. Další naděje, že Tomášovo nelehké období skončí," uvedl Rosického agent Pavel Paska. 

Osmadvacetiletý fotbalista nehraje od loňského ledna, kdy si při zápase s Fulhamem poranil koleno. Následně se musel podrobit operaci, po které sledoval pouze jako divák červnové mistrovství Evropy. Původně se měl vrátit již v září loňského roku a v srpnu dokonce již trénoval s míčem. Poté se však bolesti vrátily a Rosický musel v listopadu znovu svěřit nohu chirurgům. 

Kvůli dlouhé pauze se již objevily spekulace o možném konci jeho kariéry. Informace o návratu na hřiště však dávají naději, že by se mohly naplnit poslední prognózy a Rosický by se k fotbalu mohl naplno vrátit v průběhu března.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.