ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Ruský útočník Aršavin míří do Arsenalu

Velikost textu:

Londýn - Útočník Andrej Aršavin ze Zenitu Petrohrad by mohl již v brzké době zamířit do londýnského Arsenalu. Přestože ruský klub nabídnutých 10 milionů liber odmítl, fotbalistův přestup je podle zdroje britského deníku The Sun na spadnutí.

Andrej Aršavin
Andrej Aršavin
Otevřít galerii
 • Andrej Aršavin zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbalový klub Arsenal Londýn zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/6/541/54031.jpg?1227541175

Tiskový mluvčí Zenitu potvrdil, že desetimilionovou nabídku od Arsenalu ruský klub opravdu dostal. Podle něj však byla nedostačující a žádná další od té doby nepadla. Petrohrad podle spekulací požaduje za Aršavina až 23 milionů liber.

Sedmadvacetiletý fotbalista, který zazářil na loňském evropském šampionátu v Rakousku a Švýcarsku, byl dříve spojován s několika předními fotbalovými kluby. Petrohrad už před časem odmítl dvě konkrétní nabídky od Barcelony a Tottenhamu.

Aršavin zatím celou svou kariéru působí v Zenitu. Od května 2002 je i v ruské reprezentaci - premiéru si odbyl proti Bělorusku. V únoru 2003 pak vstřelil svůj první gól v přátelském utkání proti Rumunsku.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.