ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Arsenal se pokusí získat v lednu Aršavina

Velikost textu:

Londýn - Arsenal se podle deníku The Guardian už v lednu pokusí získat záložníka Andreje Aršavina ze Zenitu Petrohrad. Sedmadvacetiletý ruský fotbalista by měl zacelit přibývající trhliny v záloze londýnského celku, který se musí až do jarních měsíců obejít bez Tomáše Rosického, Ceska Fábregase či Thea Walcotta.

Fotbalista Andrej Aršavin
Fotbalista Andrej Aršavin
Otevřít galerii
 • Fotbalista Andrej Aršavin autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbalový klub Arsenal Londýn zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Trenér Arséne Wenger hovoří o tom, že tým potřebuje ihned doplnit minimálně o jednoho kreativního středopolaře, raději ale rovnou o dva. Zda by měl být jedním z nich Aršavin, ale odmítá potvrdit. "Nebudu říkat jeho jméno. Pokud budeme v lednu nakupovat, přijde někdo zkušenější," odpověděl na dotaz ohledně sedmadvacetileté hvězdy letošního mistrovství Evropy. 

Arsenal má se složením zálohy potíže už delší dobu. Vše začalo zraněním podkolenní šlachy Tomáše Rosického, po němž je český středopolař už od ledna mimo hru. Vrátit by se měl nejdříve v březnu. Minimálně do března bude mimo hru i Fábregas s poraněným kolenem. Do února si nezahraje ani Walcott, který je po operaci ramene.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.