ČTsport

ČTsport
pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Zamiloval jsem se do Milána, říká Beckham

Velikost textu:

Milán – Zůstat na očích trenérovi Albionu Fabio Capellovi a opět si připomenout fotbal na té nejvyšší úrovni. To jsou hlavní motivy pro přestup Davida Beckhama na tři měsíce do týmu rossoneri. Včera přiletěl do Milána, aby se představil fanouškům, dnes bude přihlížet domácímu utkání AC proti Udinese. Následně se zúčastní výletu Milánských na propagační turné do Dubaje a očekává se, že by mohl být k ostrému startu připraven 11. ledna v Římě.

David Beckham
David Beckham

Byť pořád zůstává hráčem Los Angeles Galaxy, krátké nahlédnutí do Milána mu má přinést ten nejlepší fotbal v přestávce Major League Soccer za Oceánem. "Hrál jsem za nejlepší klub v Anglii, ve Španělsku a teď v Itálii," liboval si 33letý záložník.

Od prezidenta AC Silvia Berlusconiho převzal dres s číslem 32. "Právě jsem se zamiloval do Milána. Budu zde tvrdě pracovat, ale taky se radovat se svými novými spoluhráči," prohlásil před novináři. "Miluju italský fotbal, jeho vášeň a organizaci," dodal Beckham, jehož z první řady sledovala vedle dychtivých fotoreportérů také manželka Victoria.

Podle prohlášení šéfa klubu Adriana Gallianiho by chtěli anglického reprezentanta přivítat také po další sezoně v zámořské MLS. "Věříme, že tu Beckham zanechá nesmazatelnou stopu. Příští rok si spolupráci můžeme zopakovat a možná i na delší dobu," prohlásil v televizním rozhovoru Galliani. Jisté je zatím to, že Beckhamův minimálně na chvíli poslední zápas bude 8. března proti Bergamu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.