ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Jarolím nesmí vést Slavii ještě ve dvou pohárových zápasech

Velikost textu:

Praha - Ještě v dalších dvou zápasech evropských pohárů nesmí trenér Karel Jarolím usednout na lavičku pražské Slavie. Disciplinární komise evropské federace UEFA ho za chování v utkání Poháru UEFA s Hamburkem potrestala zákazem činnosti na tři zápasy. Část trestu si Jarolím již odpykal při středeční rozlučce s pohárovou Evropou na hřišti Ajaxu Amsterodam.

Karel Jarolím
Karel Jarolím
Otevřít galerii
 • Karel Jarolím autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Logo Slavie Praha autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/133/13280.jpg?1205775130

"Nedá se s tím nic dělat, asistenti si vedení týmu už v Amsterodamu vyzkoušeli, svoji roli zvládli dobře," uvedl Jarolím na oficiálních stránkách českého mistra. 

Slávistický kouč byl před dvěma týdny už během prvního poločasu zápasu s Hamburkem vykázán na tribunu poté, co protestoval u asistenta tak vehementně, že opustil technickou zónu, která vymezuje pohyb trenérů. Trest mohl být i vyšší, ale komise podle slávistického webu zohlednila skutečnost, že se jedná o první Jarolímův přestupek v evropských pohárech. 

Zápas s Hamburkem přinesl Slavii i finanční trest. Disciplinární komise jí udělila pokutu ve výši 15 tisíc eur (téměř 400 tisíc korun) za chování fanoušků.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.