ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Fotbalisty Zlína zřejmě posílí další hráči z Olomouce

Velikost textu:

Zlín - Fotbalisté posledního týmu prvoligové tabulky Tescomy Zlín mají se Sigmou Olomouc předběžně domluvené další posílení svého mužstva pro jarní záchranářské boje. K záložníkovi Filipu Rýdlovi, který bude ve Zlíně půl roku hostovat, přijde zřejmě ještě trio Tomáš Kazár, Martin Pulkert a Dejan Jurkič.

FC Tescoma Zlín
FC Tescoma Zlín

Podle generálního manažera fotbalistů Zlína Ladislava Valáška jedná vedení klubu i s dalšími hráči. "Hledáme cesty k posílení kádru a současně se snažíme najít i ekonomicky nejpřijatelnější cestu. Tou jsou například příchody hráčů z prvoligových klubů z Olomouce a Brna, odkud mohou hráči případně dojíždět. Také se chceme více zaměřit na to, aby dostávali více příležitostí nadějní mladí hráči z našeho klubu," řekl Valášek. 

Zlín je již domluven i se záložníkem z Brazílie, který se zapojí do přípravy hned po Novém roce. "Hlavně na herním soustředění v teplém prostředí v Turecku by měl prokázat své kvality," dodal Valášek.

Z tří hráčů, kteří by měli přijít do Zlína na hostování, působil na podzim v Olomouci pouze Kazár. Slovinský obránce Jurkič hostoval v Kladně a středopolař Pulkert v druholigových Vítkovicích.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.