ČTsport

ČTsport
středa 14. listopadu 2018 Sáva
4. kolo první ligy

Ďolíček uvidí souboj o čtvrté místo, Bohemians přivítají Baník

Velikost textu:

Pondělní dohrávku 4. kola nejvyšší soutěže obstará duel o posun na čtvrtou příčku v tabulce. Fotbalisté Bohemians 1905 i Baníku Ostrava totiž dokázali v úvodních třech zápasech dvakrát zvítězit. Tým, který lépe zvládne vzájemné střetnutí, se dostane hned za nejsilnější trojici. Přímý přenos sledujte od 17:50 na ČT sport.

Utkání Bohemians - Baník Ostrava
Utkání Bohemians - Baník Ostrava

Papírovým favoritem jsou Pražané - doma bodovali v 11 z posledních 12 utkání, zatímco Ostrava se radovala jedinkrát z posledních patnácti výjezdů na stadion soupeře. Slezané navíc prohráli tři z posledních čtyř vzájemných klání. "Naše loňské zápasy byly spojeny s bojem Baníku o záchranu. Teď už má vyšší ambice a prezentuje se jiným způsobem. Není to pouze o bojovnosti. Přidal i kvalitu na míči a věří si," řekl trenér Bohemians Martin Hašek.

Ten bude stále postrádat svého syna Martina Haška mladšího, jenž doléčuje zranění stejně jako Josef Jindřišek. Ve středu zálohy tak zřejmě dostane opět šanci Michal Švec.

Baník zatím vytěžil šest bodů z domácího prostředí a na Slovácku přišel o remízu 1:1 až v poslední minutě. V minulém kole se nabudil výhrou 3:0 nad nováčkem z Příbrami, kterou hattrickem zařídil Milan Baroš.

"Věřím, že budeme pokračovat v týmovém výkonu jako minule, se stejným úsilím a nekompromisní hrou. A zároveň věřím, že Milan Baroš bude mít zase střeleckou chuť, někdo se k němu případně ještě přidá a přetavíme to v dobrý výsledek. Čekají nás teď dva zápasy venku a ideální scénář je získat šest bodů, dobrý scénář čtyři. Po tom půjdeme," uvedl ostravský kouč Bohumil Páník.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.