ČTsport

ČTsport
neděle 15. července 2018 Jindřich

Fotbal Extra: Jezdec Reiter a Ostojičova story

Velikost textu:

Poprvé v tomto roce se na obrazovkách ČT sport objeví pořad Fotbal Extra. Po olympiádě se ke slovu dostává znovu fotbal a s ním i pozvánka na 19. kolo Het ligy. Hodně se budeme věnovat zápasu, který víkendový program otevře: Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha. V první části vám nabídneme profil rychlého záložníka Bohemians Rudolfa Reitera. Třiadvacetiletý fotbalista dělá čest svému příjmení, na trávníku je opravdovým jezdcem, a tak na chvíli vzal otěže do rukou, vyhoupl se do sedla a zkusil být jezdcem se vším všudy.

Utkání Bohemians - Dukla
Utkání Bohemians - Dukla

Další minuty budou patřit Dukle, konkrétně Ivanu Ostojičovi. Srbští fotbalisté patří k nejpočetnějším hráčům působících na evropských trávnících. My vám nabídneme příběh obránce, který se ze třetí srbské ligy dostal až na pražskou Julisku. Pozornost si zaslouží i druhý televizní duel: Baník – Plzeň. Natáčeli jsme v obou táborech, kde po dvou jarních zápasech panuje zklamání a rozčarování.

Ve Fotbal Extra nebudou chybět pravidelné rubriky, novinkou jsou pak postřehy ze sociálních sítí Jakuba Podaného. Fotbal Extra odvysíláme na ČT sport ve čtvrtek 1. března od 18:50.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.