ČTsport

ČTsport
čtvrtek 16. srpna 2018 Jáchym

Vukadinovič: S každým zápasem jsme si věřili víc a víc

Velikost textu:

Jen dva body, ale spoustu zkušeností, si odnesli fotbalisté Zlína z účinkování ve skupině Evropské ligy. Poslední zápas s Lokomotivem Moskva sice v Olomouci prohráli, ale pocit z utkání, které podle jejich názoru ovlivnilo přísné vyloučení Gajiče, mají dobrý.

Vukadin Vukadinovič
Vukadin Vukadinovič

"Jsme zklamaní. První poločas byl z naší strany dobrý, do vyloučení jsme byli vyrovnaným soupeřem, možná i lepším," prohlásil záložník Vukadin Vukadinovič. "Šedesát minut jsme hráli fakt výborně. Škoda, že jsme tam nedohráli nějaké situace," přidal stoper Josef Hnaníček.  

Zatímco v Moskvě se ve 2. kole skupiny nechali přehrát, tentokrát dlouho diktovali hru. "Lokomotiv přijel bránit a postavil tam na hrot (Jeffersona) Farfána na brejky. Čekali, jestli se jim něco povede," uvedl Vukadinovič.  

A v přesilové hře se Farfán z brejku prosadil. Ještě předtím ale otevřel skóre Alexej Mirančuk. "Inkasovanému gólu jsem možná ještě mohl zabránit, ale už to bylo hodně těžké. Terén byl složitý, valilo se to na nás. Neměl jsem už ani síly vstát a reklamovat situaci u rozhodčího, soupeř tam zahrál rukou," řekl Hnaníček.  

přehrát video
Sestřih a ohlasy utkání Zlín - Lokomotiv Moskva

Nesouhlasil ani s vyloučením spoluhráče Zorana Gajiče. "U vyloučení to byl normální souboj, ani to nebyl podle mě faul. Ale Gajičovi dal druhou žlutou, byl to úplný nesmysl, nechápu to," dodal Hnaníček.  

Zlínští hráči si ale cenili svého zlepšení. "S každým soupeřem jsme si věřili víc a víc. Doma v Olomouci to bylo o něčem jiném než venku," připomněl Vukadinovič, že Zlín doma získal dva body, zatímco venku všechny tři zápasy prohrál. "Herně to ve skupině nebylo tak špatné, ale nemáme tolik zkušeností jako soupeři, kteří dokážou šance využít," dodal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.