ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš

Bývalý anglický reprezentant Rio Ferdinand chce do profi ringu

Velikost textu:

Má za sebou velkou kariéru ve fotbale, řízný obránce Rio Ferdinand kopal za Manchester United a reprezentoval Anglii. Teď je mu ale osmatřicet a chce zkusit něco jiného. Urostlý bek oznámil, že touží po profesionální boxerské licenci.

Rio Ferdinand
Rio Ferdinand

Tvrdí, že zatím nemyslí na kariéru profesionálního boxera, ale chce si zkusit, jak chutná profesionální zápas v ringu. Stojí za ním sázková společnost Betfair, takže to nejspíš nebude zadarmo.

"Chci zkusit, jestli dostanu profesionální licenci a dokážu bojovat v ringu," řekl. Pro BBC pak uvedl, že zatím netouží začít novou kariéru. "Hledám jen profesionální zápas a uvidím, jak to dopadne. Třeba řeknu: chci u toho zůstat," sdělil bývalý fotbalový reprezentant. 

Zatím ovšem šestinásobný mistr Premier League a vítěz Champions league nemá soupeře ani licenci. Ujišťuje však: "Tohle není vtip. Beru to vážně. V boxu nejde nic ošidit, když to udělám, můžu si odnést zranění." 

Něco podobného už zkusil i bývalý český fotbalový reprezentant Miroslav Slepička, který před rokem nastoupil k zápasu MMA a zvítězil.

Zdroj: bbc.com

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.