ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan
1. FOTBALOVÁ LIGA

Bičík bude dál hráčem Sparty. Přesvědčil ho Koubkův odchod

Velikost textu:

Praha – David Bičík zůstává ve Spartě. Setrvat na Letné se fotbalový brankář rozhodl po nedávném odchodu Tomáše Koubka do Rennes a pohovoru s trenérem Andreou Stramaccionim.

David Bičík
David Bičík

Bičík začal sezonu jako trojka za dvojicí Koubek, Martin Dúbravka. "Samozřejmě jsem se kluky snažil maximálně podporovat, ale osobně mě má pozice neuspokojovala," prohlásil brankář, o kterého údajně usiloval Liberec.

"Měl jsem sice několik nabídek z ligy, ale po Koubasově odchodu jsem mluvil s hlavním trenérem i panem Kotalíkem, kteří mě ujistili, že o mé služby stojí i nadále. To mě přesvědčilo, že tady má smysl zůstávat," dodal Bičík, který ve Spartě poprvé působil v letech 1998 až 2008.

Na Letnou se poté vrátil v roce 2014 po angažmá ve Slovanu Bratislava, Liberci nebo Turecku. Na kontě má dva ligové tituly, se Spartou (2005) a s Libercem (2012).

Sparta má momentálně vedle Bičíka do branky k dispozici ještě Dúbravku a Vojtěcha Vorla. "Po odchodu Tomáše Koubka do Rennes je situace mezi brankáři jasná a i přes četné mediální spekulace teď o příchodu žádného dalšího brankáře nejednáme," reagoval Kotalík k informacím o možných příchodech Ondřeje Koláře z Liberce nebo Milana Heči ze Slovácka.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.