ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

V San Marinu nahradí zraněného Plašila Kadlec

Velikost textu:

Praha - Nominaci pro středeční kvalifikační zápas v San Marinu postihla již druhá změna. Trenér fotbalové reprezentace Petr Rada musel nahradit zraněného Jaroslava Plašila z Osasuny Pamplona obráncem Michalem Kadlecem z Leverkusenu. Plašil je už druhým zraněným hráčem, který se Radovi omluvil z nominace na poslední zápas v letošním roce. První změnu udělal kouč v pátek, kdy místo zraněného brankáře Petra Čecha povolal Jaroslava Drobného.

Ilustrační foto
Ilustrační foto

Kadlec se ve výběru objevuje pravidelně, pokud kouč povolává širší kádr na dva zápasy po sobě. V reprezentaci nastoupil už do osmi utkání a vstřelil jeden gól.

V původní osmnáctičlenné nominaci třiadvacetiletý obránce chyběl, přestože patří do základní sestavy Leverkusenu, který vede německou ligu. "Podává velmi dobré výkony v klubovém dresu, ale nemá cenu, abychom s sebou brali hodně hráčů a ti pak zůstali jen v hledišti," uvedl Rada ve středu na nominační tiskové konferenci s tím, že fotbalistovi jeho absenci po telefonu vysvětlil. Nakonec však Kadlec na pondělní sraz národního mužstva dorazí.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.