ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla
4. PŘEDKOLO LIGY MISTRŮ

Hušbauer doufá proti APOELu v rychlou branku. Všichni věříme, že postup uhrát jde, řekl

Velikost textu:

Praha – Ví, že po úvodní porážce na půdě APOELu 0:2 musí v odvetě nasázet minimálně dvě branky, aby se střetnutí dostalo do prodloužení. Záložník Slavie Josef Hušbauer proto před odvetou 4. předkola Ligy mistrů proti kyperskému celku slibuje velkou ofenzivu, z níž doufá, že vyjde brzký gól.

Josef Hušbauer
Josef Hušbauer

"Uvidíme, jak začne APOEL. Mohou začít ofenzivně, ale také mohou zalézt. My se soustředíme na sebe, na naši hru. Budeme chtít hrát ofenzivně, vysoko, abychom dali rychlý gól, který by nám určitě pomohl," řekl Hušbauer.

"Ale i kdybychom ho nedali, tak bude důležité hrát furt svou hru. A věřit, že můžeme rozhodnout v 80. nebo i v 90. minutě," doplnil sedmadvacetiletý středopolař.

Se spoluhráči je přesvědčen, že tým má na to, aby nepříznivé skóre v odvetě dohnal. "V týmu je sebedůvěra, všichni věříme, že se to dá zvládnout. I když výsledek zvenku není optimální, furt je to hratelné. Je to pro nás pro všechny velká motivace si skupinu Ligy mistrů zahrát," prohlásil Hušbauer.

Je mu jasné, že slávisté budou muset výrazně zlepšit koncovku. V posledních čtyřech soutěžních zápasech totiž vyšli třikrát střelecky naprázdno.

"Bavíme se o tom s klukama, víme, že těch gólů není tolik jako minulou sezonu. Na tréninku se teď snažíme dělat hodně ofenzivních věcí. Jsou hráči, kterým to tam padá víc a kterým míň. Ale neřekl bych, že je někdo v nějaké krizi, že mu to tam nepadá i v tréninku. To ne," poznamenal Hušbauer.

"Snažíme se to hrát tak, aby to bylo co nejjednodušší. Hlavně zachovat chladnou hlavu, když se do té šance dostaneme, a prostě to někdy vyřešit i třeba silou," dodal Hušbauer.

přehrát video
Slavia se chystá na odvetu Ligy mistrů proti kyperskému APOELu
Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.