ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan
Serie A

Je to fraška. Schick je naprosto zdravý, prohlásil majitel Sampdorie

Velikost textu:

Řím - Kauza ohledně přestupu Patrika Schicka do Juventusu dostala nový rozměr. Massimo Ferrero, majitel janovské Sampdorie, označil přístup turínského velkoklubu za frašku. Vedení "Staré dámy" pohrozil, že hráče klidně prodá někomu jinému. Juventus stále váhá s podpisem, protože lékařská prohlídka údajně odhalila u jednadvacetiletého útočníka zdravotní potíže. "Kdo je nemocný, je nemocný. Kdo je zdravý, je zdravý. A on je naprosto zdravý," řekl Ferrero. 

Patrik Schick slaví vstřelený gól
Patrik Schick slaví vstřelený gól

Schick se první zdravotní prohlídce podrobil na konci června, ale k dokončení přestupu zatím nedošlo kvůli údajným nesrovnalostem srdečních testů. To však Ferrero striktně odmítl. "Je to fraška. Schick není zdravý? On je naprosto zdravý," prohlásil v rozhovoru pro janovský deník Il Secolo XIX.

Minulý týden se český reprezentant podrobil v Turíně další kontrole a italská média začala spekulovat o tom, že by ho šestinásobný obhájce titulu raději přivedl na hostování. "To, co našli, je na úrovni rýmy. Jestli Juventus z přestupu vycouvá, prodáme Schicka do jiného ze čtyř klubů, které o něj projevily zájem," pokračoval Ferrero.

"Co se týče možného hostování, tak ze stávající dohody neuhneme ani o milimetr," uvedl rezolutně majitel Sampdorie, kam Schick přišel loni v létě z pražské Sparty. Za janovský celek poté v Serii A nastřílel jedenáct branek a Juventus měl za něj údajně zaplatit 30,5 milionu eur (asi 795 milionů korun).

"Ten kluk je zdravý, může hrát, akorát teď musíme vyřešit, kdo začal šířit spekulace, které můžou ohrozit jeden z největších talentů evropského fotbalu. Ale dost řečí. Kdo je nemocný, je nemocný, a kdo je zdravý, je zdravý. A Schick je naprosto zdravý a žádný problém neexistuje," zakončil Ferrero.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.