MČR Prostějov

Na úvod Zlatého poháru Concacaf slaví výhru Kanada a Kostarika

Harrison (USA) - Dvěma zápasy v noci z pátku na sobotu začalo v Harrisonu ve Spojených státech amerických fotbalové mistrovství Severní a Střední Ameriky. Do Zlatého poháru organizace Concacaf úspěšně vstoupili fotbalisté Kostariky a také Kanaďané, kteří přestříleli hráče Francouzské Guyany.

Do Zlatého poháru organizace Concacaf úspěšně vstoupila Kostarika a Kanada

Favorité z Kanady šli do vedení ve 28. minutě, když se trefil Jakovič. Těsně před přestávkou už to bylo o dvě branky, když kanadský náskok navýšil Arfield. Javorové listy po přestávce přidaly ještě třetí zásah. Francouzská Guyana ale ještě dokázala utkání zdramatizovat, na 2:3 snížil Privat. Kanada si v závěru vzala dvoubrankový náskok zpět a zvítězila 4:2.

Jen jediné branky se fanoušci dočkali ve druhém utkání Hondurasu proti Costa Rice. Ve 39. minutě se prosadil Marco Urena a Costa Rica zvítězila 1:0.