ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Fotbalové Vánoce obohatí utkání legend Baníku a Sparty

Velikost textu:

Praha - Na jedné straně Jankulovski, Baroš či Látal, na druhé Siegl, Lokvenc a Ujfaluši. To není návrat do minulosti, ale duel legend Baníku a Sparty, který se týden před Vánocemi odehraje na stadionu v Ostravě-Porubě. Utkání vysloužilých hvězd bude odměnou nejen pro fanoušky obou klubů, ale i pro samotné hráče, kteří se těší, že spolu stanou opět na jednom trávníku.

Fotbalové utkání legend Baníku a Sparty
Fotbalové utkání legend Baníku a Sparty

Souboj osobností bude po dlouhých letech vinou sestupu Baníku do druhé ligy jediným mezi dvěma odvěkými rivaly v druhé polovině roku. "Věřím, že akce bude oslavou fotbalu a opět se potvrdí, že lidé na Ostravsku tento sport milují. Zápas by měl být i poděkováním všem, kteří na Baník v jeho nelehké situaci po sestupu nezanevřeli," řekl patron ostravského výběru Jankulovski.

S ním by měli dres Baníku obléct také Baroš, Radoslav Látal, Václav Svěrkoš nebo Jan Laštůvka, tým povede Verner Lička. Za Spartu nastoupí po boku Siegla, Novotného a Lokvence Jiří Jarošík, Tomáš Ujfaluši či Zdeněk Grygera. "Už jsem nečekal, že si zahraju ještě někdy proti Baníku. Rád na ty zápasy vzpomínám díky vyhecované atmosféře a těším se na to i teď," řekl Lokvenc.

Utkání se bude hrát na zimním stadionu v Ostravě-Porubě v sobotu 17. prosince.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.