ČTsport

ČTsport
pondělí 24. září 2018 Jaromír
Synot liga

Čajič: Spoluhráči mi říkají, že góly dávám jen Teplicím

Velikost textu:

Praha - Záložník Dukly Aldin Čajič v předehrávce 15. kola přispěl gólem k jasné výhře 4:0 nad Teplicemi. Na severu Čech přitom sám působil v letech 2010 až 2014. Bosenského fotbalistu si prý spoluhráči dobírají, že umí dávat branky jen severočeskému klubu.

Aldin Čajič
Aldin Čajič

Čajič se v nejvyšší soutěži trefil za Duklu celkem pětkrát, z toho dvě branky dal Teplicím v posledních dvou domácích duelech. "Vždycky kluci říkali, že si to nechávám pro ně. Ale pro mě je každý zápas úplně stejný a nic z toho nedělám," řekl třiadvacetiletý záložník. S některými bývalými teplickými spoluhráči je stále v kontaktu. "My si držíme komunikaci do dneška. Nějaké zprávy proběhly a i teď určitě něco proběhne. Ale jsme všichni kamarádi a hecování je v pozitivním smyslu. Budeme si i teď volat a uvidíme, co bude," uvedl Čajič.

Dukla potvrdila, že doma utkání s Teplicemi zvládá, a na Julisce Severočechy porazila počtvrté za sebou při skóre 16:2. "My jsme si už před zápasem věřili, protože víme, že s nimi máme dobrou bilanci. Teplice hrají takový fotbal, který nám vyhovuje. Vždycky, když jsme s nimi hráli, padlo hodně gólů, což se potvrdilo i dneska," přidal bývalý dorostenec Sparty.

Pět minut před pauzou otevřel skóre povedenou technickou ranou. "Dostal jsem balon na vápně, udělal rychlou narážečku s Braněm (Branislavem Miloševičem), viděl jsem, že zadní tyč je volná, a trefil jsem to," popsal situaci Čajič.

Těší ho, že se Pražané po čtvrté ligové výhře v sezoně posunuli na deváté místo neúplné tabulky a vzdálili se sestupovému pásmu. "Šli jsme do toho s tím, že musíme poslední zápas podzimu doma vyhrát a dotáhnout se na 19 bodů. Jsme rádi, že jsme to zvládli," dodal středopolař Dukly.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.