ČTsport

ČTsport
pondělí 19. listopadu 2018 Alžběta

Čechovo zranění není vážně, jeho start je ale nejistý

Velikost textu:

Praha - Zranění brankáře fotbalové reprezentace Petra Čecha není nijak vážné, ale o jeho startu ve středečním zápasu proti Slovinsku se rozhodne až na poslední chvíli. Důkladná prohlídka magnetickou rezonancí neobjevila žádné výrazné narušení stehenního svalu, přesto gólman zatím s mužstvem netrénuje.

Petr Čech
Petr Čech

Čech se zranil během sobotního kvalifikačního utkání v Polsku a v neděli se zdálo, že jeho středeční start je vyloučen. "Dnešní prohlídka pomocí magnetické rezonance vyloučila rupturu i hematom," informoval mluvčí národního týmu Lukáš Tuček.Podle něj ale dnešní trénink Čech stejně jako v neděli vynechá. "Věnuje se výhradně rehabilitaci pod dohledem fyzioterapeuta Pavla Koláře," vysvětlil mluvčí, který nechtěl spekulovat, zda bude brankář připraven nastoupit ve středu v Teplicích proti Slovinsku. "To ukáže až aktuální zdravotní stav," řekl Tuček. 

Národní tým se mezitím přesunul do Teplic, ubytoval se tradičně v hotelu Prince de Ligne a má za sebou společný oběd. V podvečer ho čeká trénink na stadionu na Stínadlech.
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.