ČTsport

ČTsport
pondělí 23. července 2018 Libor
REPREZENTACE

Fotbalisté by si měli na podzim zahrát proti Srbsku a Polsku

Velikost textu:

Praha – Dva přípravné zápasy si na listopad připravila česká reprezentace. V tom prvním by se měli svěřenci Pavla Vrby střetnout se Srbskem. Duel se pravděpodobně uskuteční v Olomouci. Podle manažera národního týmu Dušana Fitzela se jedná také o utkání s Polskem.

Slavící fotbalisté Česka
Slavící fotbalisté Česka

Výběr trenéra Pavla Vrby si účast na šampionátu ve Francii zajistil dva zápasy před koncem kvalifikace, takže na přípravu má k dobru i zbývající duely ve skupině s Tureckem a Nizozemskem. "Navíc jednáme o listopadové přípravě se Srbskem, pracovní variantou je, že se uskuteční v Olomouci," řekl Fitzel.

V jednání je také příprava s Polskem, které ale ještě hraje o postup na Euro. "Kdyby Poláci postoupili do baráže, tak budeme muset najít někoho jiného," uvedl Fitzel, podle kterého chce reprezentace před šampionátem využít všechny dostupné termíny k odehrání přípravných zápasů.

"Na jaro jsme rozhodili sítě a uvidíme, jak to dopadne," prohlásil Fitzel. "Zásadní z tohoto pohledu bude prosincové losování základních skupin mistrovství Evropy, kde se podle losu budou dohadovat přípravné termíny," dodal reprezentační manažer.

přehrát video
Fitzel: Všechny termíny na přípravu chceme využít
Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.