ČTsport

ČTsport
čtvrtek 20. září 2018 Oleg

Česká fotbalová reprezentace se sešla před kvalifikačními zápasy

Velikost textu:
aktualizováno 7. 10. 2008 21:50

Praha - Až na Václava Svěrkoše se dnes sešla česká fotbalová reprezentace v hotelu Praha, aby zahájila přípravu na dva kvalifikační zápasy proti Polsku a Slovinsku. Svěrkoš se podle informací mužstva zdržel cestou do Prahy, dorazit má během odpoledne.

Trénink české fotbalové reprezentace
Trénink české fotbalové reprezentace
Otevřít galerii
 • Trénink české fotbalové reprezentace autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/371/37005.jpg?1219246017
 • Petr Rada autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Trenér Petr Rada přivítal hodinu po poledni všech jednadvacet povolaných fotbalistů, kteří se budou připravovat pod jeho vedením v Praze až do pátečního odletu do Polska. "Dvacet hráčů už nyní odpočívá po společném obědě, chybí zatím jen Vašek Svěrkoš, který se zdržel na cestě. Ale také on už by měl být přítomen na odpoledním tréninku," uvedl mluvčí výpravy Lukáš Tuček. 

Národní tým nyní čekají každodenní tréninky na pražském Strahově, v pátek už absolvují první přípravu na stadionu v Chorzówě. Po sobotním nočním návratu budou trénovat v Praze už pouze dvakrát a v pondělí 13. října se přesunou do Teplic, kde budou hrát o dva dny později proti Slovinsku.

Na soustředění před sobotním zápasem se sešli i fotbalisté Polska. Základ týmu tvoří hráči ze zahraničních soutěží, kde však většinou sedí na lavičkách. Poláci chtějí po dvojutkání s Českem a Slovenskem zůstat na prvním místě ve třetí skupině.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.