MČR v půlmaratonu

Chelsea v Kluži jen remizovala, Madrid porazil Marseille

Praha - Ve druhém kole Ligy mistrů fotbalisté Chelsea nesplnili roli favorita a na hřišti rumunské Kluže pouze remizovali 0:0. Gólmana Petra Čecha tak další čisté konto v letošním ročníku příliš těšit nemohlo.

FC Barcelona, další velkoklub, dlouho prohrávala na půdě Šachtaru Doněck, v jehož obraně nastoupil Tomáš Hübschman. Tři minuty před koncem však vyrovnal Argentinec Messi a ve čtvrté minutě nastavení rozhodl o vítězství hostů 2:1.

Druhou výhru si připsalo Atlético Madrid, které porazilo Olympique Marseille 2:1. Tým Tomáše Ujfalušiho, který odehrál celý zápas, tak vede skupinu D.

Výsledky - 2. kolo:

Skupina A:

Girondins Bordeaux - AS Řím 1:3 (1:0), Kluž - Chelsea 0:0.

Skupina B:

Anorthosis Famagusta - Panathinaikos Atény 3:1 (2:1), Inter Milán - Werder Brémy 1:1 (1:0).

Skupina C:

Sporting Lisabon - FC Basilej 2:0 (0:0), Šachtar Doněck - FC Barcelona 1:2 (1:0).

Skupina D:

FC Liverpool - PSV Eindhoven 3:1 (2:0), Atlético Madrid - Olympique Marseille 2:1 (2:1).