ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Slepička prodloužil své působení ve Spartě

Velikost textu:

Praha - Miroslav Slepička, reprezentační útočník, bude ve Spartě Praha působit další dva roky. Fotbalistova smlouva, která měla vypršet v polovině příštího roku, nově skončí až na konci června 2011.

Miroslav Slepička
Miroslav Slepička
Otevřít galerii
 • Miroslav Slepička autor: ČTK, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/397/39672.jpg?1220726793
 • Útočník Sparty Miroslav Slepička autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Podle sparťanského mluvčího Jakuba Otavy hráč prodloužil kontrakt už minulý týden, tedy nedlouho po reprezentační premiéře, kterou si Slepička odbyl v kvalifikačním duelu v Severním Irsku.

Šanci potvrdit svůj herní vzestup bude mít Slepička, který se stal nepostradatelnou oporou předních řad, už ve čtvrtek v důležité pohárové odvetě proti Dinamu Záhřeb. Hned na následující den je oznámena nominační tisková konference trenéra Petra Rady pro kvalifikační zápasy v Polsku a se Slovinskem, v níž by chtěl fotbalista znovu figurovat.

Slepička přišel do Sparty v létě 2005, od té doby odehrál včetně přípravných a pohárových utkání v rudém dresu 112 zápasů a vstřelil 32 branek. V domácí nejvyšší soutěži má šestadvacetiletý fotbalista bilanci 143 zápasů/28 gólů.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.