ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan
SF extra je zpět

Vácha prokazuje srdce sparťanského válečníka

Velikost textu:
aktualizováno 19. 2. 2015 21:05

Praha - Najít sparťanského hráče, který se tak trochu vymyká stereotypům fotbalového života, nebylo vůbec složité. V těle mu proudí krev bojovníka a neuhne ze žádného souboje. Svým sparťanským životem ve Studiu fotbal extra diváky provedl záložník Lukáš Vácha. Podívejte se také na kulinářské umění českobudějovického útočníka Richarda Kaloda.

Lukáš Vácha
Lukáš Vácha

"Sparta měla jedny z nejlepších bojovníků. V tunelu nebo v šatně máme kresby v podobách bojovníků, pak si připadám, že jdu na hřiště jako bojovník," řekl v rozhovoru pro Studio fotbal extra Vácha.

Kolikrát bojuje proti všem. Speciální účesy, styl nebo vyjádření na sociálních sítích ze sparťanského záložníka dělají středobod zájmu. "Je to boj s větrnými mlýny. Mám to rád. Jsou to věci, které ode mě lidi vyžadují. Jsou věci, které bych vrátil, už jsem starší. Ale už se staly…"

Lukáš Vácha:

"Za Spartu bojuju. Jsem schopný i padnout na kolena a prohru nebo výhru vstřebat."

Ve Spartě prožil krásné i smutné chvíle, radost z nádherných gólů a narůstající formy kalilo zranění v závěru podzimu. "To prostě sport přináší. Jsou to chvíle, které nikdo ze sportovců nevyhledává, ale musíme s nimi umět žít," přiblížil Vácha.

Sparťanský záložník si na začátku listopadu v ligovém zápase na Slovácku utrhl meniskus a podrobil se artroskopické operaci. I když se mluvilo o dřívějším návratu na trávníky, do hry se dostal až v novém roce.

přehrát video
Vácha bojovníkem: Jsem schopný i padnout na kolena

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.