ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Rozhodčí Franěk si za pondělní výkon třikrát nezapíská

Velikost textu:
aktualizováno 24. 9. 2008 19:53

Praha - Rozhodčí Pavel Franěk si za svůj výkon v pondělním utkání 6. kola fotbalové ligy mezi Spartou a Teplicemi třikrát nezapíská. Komise rozhodčích fotbalového svazu mu pozastavila činnost na tři nejbližší soutěžní kola.

Fotbalový rozhodčí
Fotbalový rozhodčí

Komise dnes na svém jednání čtyřiatřicetiletého arbitra nejdříve vyslechla. "Připustil, že se mu zápas vůbec nepovedl, a že chyboval při faulu Kladrubského na Juna, po němž měla následovat penalta. Nezůstalo ale jen u toho, sporná byla také situace při údajné ruce Ljevakoviče, kterou však ani ze záznamu nelze prokazatelně doložit. Udělal však i řadu dalších chyb," vysvětlil předseda komise Luděk Macela s tím, že ho nejvíce zaskočila úzkostlivost, s jakou rozhodčí zápas řídil.

Další arbitři vyšli z jednání s čistým štítem, přestože sudí po zápase Teplice - Ostrava v předminulém kole zcela přehlédli Svěrkošovo sražení domácího Rosy. "Už v minulém týdnu jsme rozeslali nové instrukce, že rozhodčí musí zůstat na hřišti až do odchodu posledního domácího hráče, nejen hostujícího, jak platilo dosud. A totéž platí pro delegáta," řekl Macela.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.