Sokolský zpravodaj

Duel Dukly s Příbramí se zopakuje v den výročí vzniku Československa

Praha - Zápas 11. kola první fotbalové ligy mezi Duklou a Příbramí, který byl v pátek předčasně ukončen kvůli výpadku světel na Julisce, se odehraje v úterý 28. října od 20:15. Původní utkání nuceně skončilo po první půli, když domácí Dukla vedla 2:1, ale podle očekávání se bude hrát celých devadesát minut od stavu 0:0.

Dukla Praha - Příbram
zdroj: ČTK autor: Šimánek Vít

Páteční ligová předehrávka byla kvůli problémům s osvětlením hned třikrát přerušena, naposled během poločasové přestávky. Protože pauza dohromady trvala přes 60 minut, rozhodčí Karel Hrubeš utkání podle pravidel ukončil. Kluby hledaly náhradní termín, na němž se dohodly na pondělním Ligovém shromáždění.

Podobné technické problémy na dejvickém stadionu narušily již úvodní utkání Dukly v této sezoně proti Ostravě. Tehdy se zápas ve druhém poločase kvůli jednomu výpadku světel protáhl o 45 minut, ale povedlo se ho dohrát. Představitelé dejvického klubu slíbili, že důkladně zrevidují osvětlení na Julisce.