ČTsport

ČTsport
pondělí 16. července 2018 Luboš

Lavička povzbudil Přikryla u videa: Tomáš odpověděl nejlépe, jak mohl

Velikost textu:

Praha - Poprvé v kariéře dal v ligovém zápase dvě branky. Záložník Tomáš Přikryl byl hlavním strůjcem dnešního vítězství Sparty 3:0 nad Jihlavou. Po zápase se dočkal i pochvaly od kapitána a kanonýra Davida Lafaty. "Řekl mi: Tak konečně jsi to protrhl," uvedl.

Tomáš Přikryl
Tomáš Přikryl

"V minulých zápasech jsem měl trochu smůlu, protože jsem pár šancí nedal," řekl Přikryl po utkání. "Teď jsem konečně trefil branku. Asi jsem to řešil víc v klidu a v pohodě," přidal dvaadvacetiletý fotbalista, který se prosadil krátce po přestávce v rozmezí tří minut.

"Poprvé jsem mířil přesně k tyči a podruhé mi pomohlo, že Vlasta Vidlička (obránce Jihlavy) v rozhodující chvíli podklouzl," přidal Přikryl a přiznal, že myslel i na hattrick. "Hlavně v prvním poločase k němu nebylo daleko, měl jsem pár dobrých šancí. Ale radost mám i ze dvou gólů," usmál se.

Chválou nešetřil ani trenér Vítězslav Lavička. "Přikrylovy góly i jeho výkon měly výrazný podíl na vítězství," prohlásil letenský kouč. "Tomáš už v minulých zápasech hrál dobře, ale neproměňoval šance. Proto jsme ho povzbudili, šance jsme s ním rozebrali u videa a góly nám dal nejlepší odpověď," dodal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.