ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

Fotbalový brankář Melichárek řídil ve Švédsku opilý

Velikost textu:

Malmö (Švédsko) - Při řízení v opilosti byl ve Švédsku přistižen český fotbalový brankář Dušan Melichárek. Švédská policie zadržela gólmana klubu Malmö FF v neděli v okamžiku, kdy jel na silnici s maximální povolenou rychlostí 90 km/h rychlostí o 44 km/h vyšší a přitom měl v krvi asi 0,4 promile alkoholu.

Český fotbalový brankář Dušan Melichárek
Český fotbalový brankář Dušan Melichárek

"Jel jsem od kamaráda a řídil jsem příliš rychle. Byla to chyba," uvedl čtyřiadvacetiletý gólman. Údaje o alkoholu fotbalista odmítl komentovat. Jeho klub však v tiskové zprávě napsal, že Melichárek se k požití alkoholu přiznal a že řídil s množstvím odpovídajícím 0,42 promile. Za svůj přestupek přijde o řidičský průkaz a riskuje vysokou pokutu.

Tým Malmö FF označil Melichárkovo počínání za nepřijatelné s tím, že poškozuje dobrou pověst klubu. S brankářem, který slíbil, že se podobný prohřešek již nebude opakovat, však nadále počítá.

Slovácký odchovanec, který si českou nejvyšší soutěž nikdy nezachytal, přišel do klubu Malmö v únoru na hostování z druholigového Mjällby AIF a následně si vysloužil tříletou smlouvu. Svými výkony se vypracoval na pozici brankářské jedničky momentálně sedmého týmu švédské ligy.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.