ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Rezek se vrací na Kypr, zlákal ho Apollon Limassol

Velikost textu:

Limassol – Jan Rezek opět mění působiště. Po anabázi v Číně a půlroce na lavičce Viktorie Plzeň se bývalý reprezentant vrací na Kypr, kde působil v letech 2011 až 2013 v dresu Anorthosisu Famagusta. Nyní Rezek podepsal dvouletou smlouvu s konkurenčním Apollonem Limassol, který skončil v uplynulém ročníku kyperské ligy třetí a čeká ho start v Evropské lize. 

Jan Rezek
Jan Rezek

"Měli o mě zájem, už když jsem před rokem odcházel do Číny. Sondovali situaci, ale byl jsem rozhodnutý vzít to čínské angažmá. Když jsem tam skončil, ozvali se mi znovu. Cítil jsem z jejich strany velký zájem. Chtěli mě od nové sezony, proto jsem se dohodl na půl roku s Plzní," uvedl Rezek.

O prvních dojmech ze svého nového působiště mluví v superlativech. "Viděl jsem nádherné tréninkové centrum a byl jsem ze všeho unešený. Stejně jako z lidí z klubu. Vím, že co mají dva roky nové vedení, tak všechno klape. Nikomu nic nedluží, platí včas, mají smělé plány do budoucna," řekla nová posila trojnásobného kyperského mistra. Na další titul čeká Apollon od roku 2006.

Během dvou let ve Famagustě dal Rezek v 52 zápasech 20 gólů. Při oficiálním představní v Limassolu si nechtěl klást žádné střelecké cíle. "Nemůžu předpovídat, kolik gólů dám, i když spousta lidí očekává, že jich dám hodně. Nejsem Messi nebo Ronaldo. Můžu slíbit jen to, že se budu maximálně snažit," řekl bývalý hráč Plzně, Sparty či Teplic. 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.