ČTsport

ČTsport
pátek 17. srpna 2018 Petra

Sparta zakončila sezonu i oslavy výročí exhibicí na Letné

Velikost textu:

Praha – Fotbalová Sparta zakončila svou úspěšnou sezonu exhibicí na letenském stadionu. Utkání týmu současných, bývalých a možná i budoucích hvězd skončilo remízou 7:7. Po dvou gólech dali Vratislav Lokvenc, Marek Trval, Ivan Hašek a sedmnáctiletý Matěj Pulkrab.

Utkání předcházel slavnostní ceremoniál, při kterém bylo představeno všech 36 mistrovských titulů, které klub během 120 let existence získal. Pak už se začalo hrát a na trávníku se potkalo několik sparťanských generací.

Bílý tým vedl jako kapitán Lokvenc a s ním do prvního poločasu nastoupili například Jaromír Blažek, Milan Fukal nebo Václav Budka. Po přestávce trenér Jozef Chovanec poslal na hřiště mimo jiné Petra Kostelníka, Petra Gabriela, Juliuse Bielika, současného kouče Vítězslava Lavičku, Marka Kincla a pásku převzal Jiří Novotný.

Za rudé hráli pod vedením trenéra Dušana Uhrina staršího a kapitánů Zdeňka Svobody s Ivanem Haškem třeba Tomáš Vaclík, Michal Horňák, Josef Hušbauer, Josef Obajdin, ale také záložník sparťanského týmu do 15 let Richard Sedláček. Do druhého poločasu nastoupili Jan Flachbart, František Straka, Vladimír Labant s Pavlem Kadeřábkem, Lukášem Váchou a Pulkrabem.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.