ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

Aršavin je nespokojen s chováním Petrohradu, bude stávkovat

Velikost textu:

Petrohrad - Hvězda Zenitu Petrohrad Andrej Aršavin je nespokojen s tím, jak se k němu v ruském celku chovají a rozhodl se stávkovat. Petrohradský klub nepřijal ani jednu z dosavadních nabídek za agilního útočníka. Podle Aršavinova agenta se vedení Zenitu chová k hráči jako k otrokovi.

Fotbalista Andrej Aršavin
Fotbalista Andrej Aršavin

Sedmadvacetiletý fotbalista, který zazářil na červnovém evropském šampionátu v Rakousku a Švýcarsku, byl spojován hned s několika předními evropskými kluby. Sám Aršavin projevil velkou touhu odejít, ale Petrohrad odmítl dvě konkrétní nabídky Barcelony i posledního zájemce Tottenham. Vítěz Poháru UEFA hráčovu cenu neustále zvyšuje a nyní prý požaduje přes 800 milionů korun. 

Hráčův agent Dennis Lachter prohlásil, že Aršavina týrají po ruském způsobu. "Nic se nemění, tohle je starý dobrý styl Sovětského svazu. Pro ruské sportovní organizace přání a touhy hráče absolutně nic neznamenají," řekl agent. "Oni jsou velcí šéfové a diktátoři a on je pouze otrok," dodal Lachter. 

Napodobil tak nedávný výrok šéfa FIFA Seppa Blattera, jenž označil za otroka hvězdného Cristiana Ronalda, kterého Manchester United odmítl prodat do Realu Madrid. Blatter za svůj komentář sklidil kritiku a nedávno se pokusil svůj výrok zmírnit s tím, že se odvolával na problém s mladými hráči, kteří jsou nuceni podepisovat dlouhodobé kontrakty v útlém věku.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.