ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel

Sparta nastoupí v předkole fotbalové Ligy mistrů proti Tiraspolu

Velikost textu:

Kišiněv - Fotbalová Sparta dnes vykročí do dalšího ročníku Ligy mistrů s cílem odehrát co nejvíce úspěšných zápasů. Ve druhém předkole soutěže bude letenské od 19:00 středoevropského času na stadionu v Tiraspolu hostit moldavský celek Šerif Tiraspol. Stejně jako v loňských letech si sparťané nekladou jiný cíl než postup do základní skupiny.

AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
Otevřít galerii
 • AC Sparta Praha autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/313/31282.jpg?1349432062
 • Ondřej Kušnír zdroj: Viktoria Žižkov https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Nový trenér Vítězslav Lavička má po návratu do Sparty nelehký úkol. Těžké úkoly však nemusel řešit pouze na hřišti. Výprava po příletu do Moldavska přišla o specialistu na mentální trénink Dragana Vujoviče, kterého úředníci nevpustili kvůli chybějícímu vízu do země.

Do základní sestavy Lavičkova týmu se vešli tři nováčci: záložníci Berger s Kušnírem a také stoper Kučera, který se vrátil z hostování. Otevřená je situace ohledně obsazení brankářského postu, neboť stav zraněného Blažka se rapidně zlepšil, a tak není vyloučeno, že přece jen bude chytat místo Kozáčika. 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.