ČTsport

ČTsport
středa 20. června 2018 Květa

Znojmo v případě obdržení licence začne ligu na stadionu v Brně

Velikost textu:

Znojmo - Fotbalisté Znojma budou hrát po postupu do první ligy během rekonstrukce svého stadionu část domácích zápasů v nadcházejícím ročníku v Brně. Oba kluby se už domluvily, že Znojmo bude přechodně využívat stadion v Králově Poli. "Splnili jsme tím jednu z posledních podmínek k tomu, abychom dostali ligovou licenci. Nyní už jen čekáme na termín ligového shromáždění, kde bychom měli dostat souhlas s naším vstupem do nejvyšší soutěže," řekl prezident znojemského klubu Ota Kohoutek.

Znojemský stadion
Znojemský stadion

Tento krok podpořil minulou středu jihomoravský hejtman Michal Hašek na schůzce s předsedou Fotbalové asociace ČR Miroslavem Peltou. "Jako hejtman bych nepřežil, kdyby se první liga, kterou si Znojmo vybojovalo, hrála na území jiného kraje," řekl Hašek.

Starosta Znojma Vlastimil Gabrhel už chystá potřebné kroky k získání potřebné projektové dokumentace. Záměr ještě musí odsouhlasit 18. června městské zastupitelstvo a dva dny nato i zasedání jihomoravských zastupitelů. Gabrhel i Hašek jsou přesvědčeni, že znojemský projekt získá podporu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.