ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan
Gambrinus liga

Baník se v pondělí s Jihlavou neutká, zápas byl odložen kvůli sněhu

Velikost textu:

Ostrava – Velké přívaly sněhu způsobily, že pondělní dohrávka jednadvacátého kola fotbalové ligy mezi Ostravou a Jihlavou musela být odložena. O náhradním termínu zatím nebylo rozhodnuto. Informoval o tom mluvčí Fotbalové asociace ČR Jaroslav Kolář. Pro Jihlavu je to už druhý zápas v jarní části sezony, který Vysočina neodehraje v původním termínu.

Fanoušci vítají Milana Baroše
Fanoušci vítají Milana Baroše

V Ostravě od rána hustě sněžilo a terén na Bazalech by nebyl pro pondělní utkání způsobilý. "V pravidlech platí, že pokud je nepříznivé počasí, o den dříve se na stadion může vydat kontrola a může rozhodnout o odložení utkání," uvedl Kolář.

Termín, ve kterém se pondělní zápas nakonec odehraje, zatím není známý. "Rozhodne se o něm na začátku příštího týdne po velikonočních svátcích," dodal mluvčí.

Během jarní části sezony byl kvůli nepřízni počasí odložen už druhý ligový zápas. Duel 20. kola mezi Jihlavou a Mladou Boleslaví rovněž znemožnilo odehrát v původním termínu silné sněžení. Zápas se poté odehrál v reprezentační přestávce a Vysočina zvítězila 1:0.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.