Rychlejší? Přehlednější? Zkuste nový web ČT sport spuštěný v testovacím režimu.

ČTsport

ČTsport
neděle 16. prosince 2018 Albína

Ronaldinho zřejmě přestoupí z Barcelony do AC Milán

Velikost textu:
aktualizováno 15. 7. 2008 20:30

Milán - Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldinho zřejmě z Barcelony zamíří do AC Milán. Italský klub dnes na svých webových stránkách zveřejnil, že k přestupu osmadvacetiletého Brazilce schází už jen dořešit poslední detaily. "Je velká šance, že se Ronaldinhův přestup do Milána stane realitou. Zbývájen pár ekonomických otázek, ale naše právní oddělení už připravilo všechny potřebné dokumenty," uvedl na klubovém webu právník AC Milán Leandro Cantamessa.

Brazilský fotbalista Ronaldinho
Brazilský fotbalista Ronaldinho

Výkonný ředitel AC Adriano Galliani strávil dva dny na jednání v Barceloně a podle italských médií může Ronaldinho v případě dořešení finančních otázek už ve středu dorazit na trénink v Miláně. Kromě italského velkoklubu má o Brazilce zájem i Manchester City. Podle posledních informací nakonec boj o Ronaldinha zřejmě vyhraje italský klub, i když za něj údajně nabízí jen 18,5 milionu eur, zatímco Manchester City 32 milionů.

Ronaldinho v Barceloně strávil pět let, během nichž se stal dvakrát nejlepším fotbalistou roku v anketě FIFA. S Barcelonou v roce 2006 vyhrál Ligu mistrů, ale v poslední sezoně vinou zdravotních problémů a ztráty formy nastupoval jen sporadicky. Nový trenér katalánského velkoklubu Pepe Guardiola s ním nepočítá a dovolil mu hledat si nové angažmá.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.