ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Baroš podle deníku Blesk sprostě nadával kouči Brücknerovi

Velikost textu:
aktualizováno 21. 6. 2008 10:43

Praha - Útočník Milan Baroš si nebral po vyřazení české reprezentace v základní skupině na mistrovství Evropy servítky. Podle deníku Blesk se tvrdě obořil na trenéra Karla Brücknera. Po prohře 2:3 s Tureckem šestadvacetiletý Baroš v ženevském hotelu osmašedesátiletému kouči nadával a nešetřil přitom sprostými slovy.

Český útočník Milan Baroš
Český útočník Milan Baroš

"Jdi do pr..., dědku!" řekl Brücknerovi na chodbě hotelu Kempinski údajně Baroš, který byl podle listu ukřivděný z role náhradníka. Dokonce prý chtěl odjet ze šampionátu už po prvním utkání s domácím Švýcarskem, ke kterému vůbec nenastoupil. "Slyšel jsem o tom," citoval Blesk jednoho z reprezentantů, který si však nepřál být jmenován.

Šéf Českomoravského fotbalového svazu Pavel Mokrý slíbil, že celá záležitost bude důsledně vyšetřena. "Nikdo z realizačního týmu nic neříkal, slyším to poprvé od vás. Ale jestli je to pravda, tak se z toho musí vyvodit důsledky. Něco takového je nepřípustné," řekl Blesku. "Vyšetříme to. Musíme být přísní. Tohle si hráč nesmí dovolit," dodal.

Manažer reprezentačního týmu Vlastimil Košťál incident mezi Barošem a trenérem Brücknerem popřel. "Po zápase jsem byl s fotbalisty i celým realizačním týmem na hotelu a žádné projevy frustrace tam nebyly. Naopak, hráči trenéra na rozloučenou vytleskali," prohlásil.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.