ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Kouč Jarolím se zlobí, že Šmicer zanedbává léčbu achilovky

Velikost textu:

Špindlerův Mlýn - Kouč mistrovské Slavie Karel Jarolím kritizoval svého svěřence Vladimíra Šmicra, protože se místo léčení zraněné achilovky věnoval komentování evropského fotbalového šampionátu na Primě. Podle nejnovější zprávy si totiž léčba jeho natržené šlachy vyžádá ještě šest týdnů.

Vladimír Šmicer
Vladimír Šmicer

Bývalý reprezentant a hráč Liverpoolu Šmicer si achilovku poranil v závěru ligy a soutěž dohrál se sebezapřením. Po skončení sezony dostal na nohu dlahu, jenže ta zranění nevyléčila.

"Po dnešním vyšetření v Praze mám předepsanou pevnou fixaci, která nohu udrží ještě ve větším klidu," popsal svůj současný zdravotní stav Šmicer na klubovém webu. "Léčba si vyžádá ještě šest týdnů a věřím, že se to zlepší. Konec kariéry rozhodně ještě neplánuji," dodal záložník Slavie.

Podle Jarolíma by bylo lepší, kdyby se zkušený záložník místo cestování po šampionátu více věnoval léčbě. "Když je hráč v takovém stavu, tak je jasně jeho povinností udělat maximum pro to, aby byl co nejdříve zdráv," řekl dnes Jarolím na setkání s novináři na Švýcarské boudě, kde je mistrovský celek na soustředění.

"Samozřejmě jsme se o tom bavili, že když bude zdravý a když to bude v rámci jeho volna, tak může (na mistrovství Evropy) jet," uvedl Jarolím. "On ale bohužel zdravý není," dodal slávistický trenér.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.