ČTsport

ČTsport
neděle 23. září 2018 Berta

Kouč Málagy Pellegrini se rozčiluje nad termíny v lize

Velikost textu:

Madrid - Trenér fotbalistů Málagy Manuel Pellegrini si stěžuje na to, v jakých termínech musí jeho hráči nastupovat do zápasů španělské ligy. Soutěž prý nebere na jeho klub stejné ohledy jako na ostatní domácí týmy, které hrají Ligu mistrů. 

Manuel Pellegrini
Manuel Pellegrini

Málaga ve středu zdolala v úvodním zápase 4. předkola Ligy mistrů Panathinaikos Atény 2:0 a odveta je na programu v úterý. Mezitím ji v sobotu v nepříjemném termínu od 23 hodin večer čeká v domácí lize duel s Mallorkou.

"Program je bohužel dost zvláštní, protože budeme začínat v jedenáct a končit hodinu a půl po půlnoci. A pak v úterý hrajeme Ligu mistrů. Jsem zvědav, jestli takhle budou zacházet s Realem, Barcelonou a Valencií," pochyboval před novináři Pellegrini.

Málaga skončila v lize čtvrtá, a tak na rozdíl od zbylých tří týmů musí o slavnou soutěž bojovat v předkole. "Bude to složité. Budeme mít jen 48 hodin na regeneraci. Uvidíme, zda ostatní týmy hrající Ligu mistrů budou mít také volno jen dva dny," řekl chilský kouč.

Zatím je ochoten věřit, že se nejednalo o záměr. "Nemyslím si, že by chtěli poškodit Málagu. Představitelé ligy jen nevzali Ligu mistrů v potaz. Ale Španělsko v soutěži zastupují čtyři týmy a mělo by se s nimi zacházet stejně," uvedl.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.